Ramissio produkty

Ramissio produkty

Znečistené ovzdušie, nevyvážená strava, nešetrná kozmetika a hektický spôsob života... 

Spoznávate sami seba?

 

Ak áno, zastavte sa na chvíľu a skúste popremýšľať nad tým, či pre seba robíte to najlepšie. Chceli by ste zmeniť spôsob, akým sa o seba staráte?

Mladosť totiž nemusí byť číslo, za ktorým začína staroba a choroby...

Kľúčom k zdraviu a vitalite je kombinácia vyváženej stravy, aktívneho životného štýlu a správnej starostlivosti o telo – vnútorné orgány aj pokožku.

V posledných rokoch sa venuje zvýšená pozornosť tzv. funkčným jedlám. Jedlám a potravinám, ktoré obsahujú známe, biologicky aktívne zlúčeniny s klinicky potvrdenými a zdokumentovanými účinkami v prevencii aj liečbe chronických ochorení „modernej“ doby.

Strava nám nemá poskytovať len makroživiny (makronutrienty)  – zložky slúžiace ako zdroj energie (sacharidy, tuky, bielkoviny), ale aj tzv. mikroživiny (vitamíny, minerály).

Vedeli ste, že výskumy posledných rokov odhalili:

 • 1

  Sme obézni a pritom trpíme podvýživou

  Hoci toho zjeme viac ako naši predkovia, trpíme podvýživou - prijímame nedostatok základných vitamínov či minerálov. Často sa jedná o tie najdôležitejšie mikroživiny, ako sú vitamíny A, D alebo E.
 • 2

  Kľúčom k zdraviu a vitalite sú FYTOCHEMIKÁLIE

  Zdravé stravovanie so zvýšeným prísunom mikroživín v prírodnej podobe (tzv. fytochemikálie obsiahnuté v ovocí a zelenine) zohráva dôležitú úlohu v prevencii chronických ochorení ako sú ochorenia srdca, infarkt, diabetes, Alzheimerova choroba, katarakty či rakovina.
 • 3

  "Tabletky" ako doplnky výživy sú neúčinné

  Tabletkové doplnky výživy sú pomerne neúčinné. Bioaktívne zlúčeniny v ovocí, zelenine či „kompletnom“ jedle pôsobia synergicky - vstupujú do vzájomných interakcií, ovplyvňujú sa, zosilňujú vzájomne svoj účinok, zvyšujú ich využiteľnosť a vstrebávanie v našom tráviacom trakte. Izolované, synteticky pripravené vitamíny, minerály a ďalšie mikroživiny vo forme, ktorá nie je nášmu telu prirodzená jednoducho nemajú účinok porovnateľný s prírodnými produktmi.

Čo sú Ramissio produkty

Každý z nás vie, že konzumácia ovocia a zeleniny má mnoho zdravotných benefitov. Vieme, že by sme ich mali konzumovať na každodennej báze.

Možno viete aj o unikátnych účinkoch hydrolyzovaného kolagénu pre zdravie našej pokožky alebo kĺbov. Účinky, ktoré potvrdila samotná veda a klinické štúdie.

Ale ruku na srdce – robíte pre svoje zdravie maximum?

Naše zdravie máme vo vlastných rukách a je na každom z nás, či využijeme bohatstvo prírody a jej liečivú silu. Pomocnú ruku na ceste k zdravšiemu „Ja“ nám podáva Ramissio.

 • Ramissio produkty v sebe skrývajú 100% silu prírody, harmonizujú telo i dušu

 • Ramissio produkty sú ideálnou voľbou pre každého, kto chce žiť plnohodnotný a produktívny život

 • Ramissio produkty poskytujú esenciálne mikroživiny, ktoré nám tak chýbajú. Tieto živiny zohrávajú významnú úlohu v prevencii aj liečbe chronických ochorení, čo potvrdzujú aj súčasné vedecké výskumy.

Potrebujete viac informácií o Ramissio?

Prečítajte si reálne skúsenosti ľudí s užívaním Ramissio produktov. Do pozornosti odporúčam aj články na blogu, kde nájdete mnoho užitočných článkov s informáciami z vedeckých zdrojov. A samozrejme - v prípade otázok ma neváhajte aj priamo kontaktovať :-). 

Marika Piknová

ramissio goji

Ramissio Goji 500ml

100% organická šťava z ovocia Goji (Kustovnica čínska). Vápnik, horčík, železo, vitamín A, vitamín C a ďalšie účinné látky obsiahnuté v plodoch goji pozitívne ovplyvnia Váš životný štýl. 

23,99€          Vstúpiť do e-shopu >> 

ramissio collagen

Ramissio Collagen 500ml

Hydrolyzovaný kolagén z rýb pre zdravie pokožky, kostí, zubov, chrupaviek, väzív a očných rohoviek. Ramissio Royal Collagen obsahuje rybí kolagén, ale aj vitamín C a vitamín B3, ktorý prispieva k udržaniu zdravej pokožky.

39,99€          Vstúpiť do e-shopu >>

Ramissio Immunity

Ramissio Immunity 500ml

Multivitamínový nápoj s výnimočne vysokým, až 98% obsahom betaglukánu na posilnenie imunity.  Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému, k ochrane buniek pred oxidačným stresom, k správnej funkcii psychiky a k zníženiu vyčerpania a únavy.

41,99€          Vstúpiť do e-shopu >>